Директорка МІОКу взяла участь в онлайн-зустрічі членів Секретаріату з главою УГКЦ Блаженнішим Святославом

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Блаженніший Святосла

Директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ключковська як член Секретаріату з підготовки Патріаршого Собору Української Греко-Католицької Церкви взяла участь в онлайн-зустрічі членів Секретаріату з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом.

Всецерковний Собор Української Греко-Католицької Церкви на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ» мав відбутися 26–29 серпня 2020 року в місті Львові, але, з огляду на пандемію короновірусної інфекції COVID-19, його проведення було перенесено на друге півріччя 2021 року. Предстоятель УГКЦ висловив бажання періодично збиратися в онлайн-форматі, щоб і надалі працювати над підготуванням VІІ сесії Собору. На його переконання, основним моментом діяльності є контакт з єпархіями та екзархатами світу.

Ще однією темою онлайн-зустрічі стало питання життя і діяльності Церкви в сучасних умовах посткоронавірусного світу. Блаженніший Святослав закликав про це роздумувати спільно із синодальною робочою групою з опрацювання Душпастирського плану УГКЦ.