Вища Школа Публічного Лідерства подала повну програму навчання, яке проходитиме у Tech StartUp School Університету

Наталія ПАВЛИШИН, Тижневик «Аудиторія»
навчання

День 1. Відкриття школи.
Тема дня: Нові підходи до врядування й регіональна політика.

1. Державне управління регіоном: успіхи та виклики Львівської обласної державної адміністрації (45 хв.)
  2. Нове публічне врядування: теорія і практика. Антоніна Колодій – професор, доктор філософських наук (90 хв.)
  3. Становлення та розвиток зеленої енергетики в Україні: Львівщина. Максим Козицький, директор компанії «ЕКО-ОПТІМА» (45 хв.)
  4. Інвестиційна політика Львівщини. Роман Матис, керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації (45 хв.)
  5. Тренінг. Як вести ділові переговори. Ярослав Андрушків, лікар-психіатр, громадський діяч (45 хв.)

День 2.
Тема дня: Планування розвитку території.

1. Перехід від бюрократичної моделі адміністрування до нового публічного менеджменту. Антоніна Колодій – професор, доктор філософських наук (90 хв.)
  2. Політичні ризики публічної політики в Україні: урядовий, галузевий та місцевий рівні. Ольга Котовська – докторант (90 хв.)
  3. Нові підходи в управлінні регіоном. Досвід Львівської обласної ради (45 хв.)
  4. Новітні ідеї та практики у плануванні та будівництві модерних об’єктів та територій. Ігор Кузьмак – генеральний директор ТОВ «Укрдизайнгруп» (45 хв.)

День 3.
Тема дня: Як побудувати успішну громаду. Досвід громад.

1. Публічне врядування і суспільні мережі. Антоніна Колодій – професор, доктор філософських наук (90 хв.)
  2. Нові тренди у просторовому розвитку Львова (45 хв.)
  3. Об’єднані територіальні громади: успіхи та проблеми. Галина Козир – голова Новострілищанської ОТГ (45 хв.)
  4. Кращі практики розвитку районів. Тетяна Терлецька – голова Старосамбірської районної ради (45 хв.)
  5. З досвіду роботи районної державної адміністрації. Олег Лабецький – голова Турківської РДА (45 хв.)

День 4.
Тема дня: Методи та техніки публічного менеджменту.

1. Лідерство в умовах НПВ та НПМ. Антоніна Колодій – професор, доктор філософських наук (90 хв.)
  2. Урахування індивідуальних психологічних особливостей в управлінській діяльності. П. Оксана Гук, докторант Національної академії державного управління при Президентові України (90 хв.)
  3. Ораторське мистецтво й лідерство. Принципи побудови промови. П. Олег Огірко – професор кафедри українознавства Інституту Східної Європи (45 хв.)
  4. Тренінг. Вплив ЗМІ на свідомість людей та взаємовідповідальність влади й ЗМІ. Як фахово спілкуватися з журналістами та подавати новини. Світлана Мартинець – топ журналіст газети Експрес, авторка багатьох резонансних публікацій (45 хв.)

День 5.
Тема дня: Наука, культура і технології як чинники розвитку території.

1. Соцієтальна та управлінська культура і концепція «метаврядування». Антоніна Колодій – професор, доктор філософських наук (90 хв.)
  2. Практика реформування системи охорони здоров’я. Ірина Микичак – керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА (45 хв.)
  3. Про «Креативне місто» (45 хв.)
  4. Історія українського державотворення: зустріч з керівництвом першого Львівського облвиконкому Львівської обласної ради першого демократичного скликання. Степан Давимука, професор, доктор економічних наук, П. Валерій Калинюк, громадський діяч, депутат Львівської обласної ради V скликання (90 хв.)

Порядок роботи:

3. 17.10 – 17.30 – перерва на каву

Дні роботи: 18–22 лютого 2019 року.

Детальнішу інформацію можна дізнатись на нашій Facebook сторінці.

Зареєструватися можна ТУТ.