Вступ 2019: рейтингові списки
 

Школярам показали, як працюють ІТ-компанії, і презентували нові навчальні програми у Львівській політехніці

12 червня 2019, 10:31
Львівський ІТ Кластер

Завершився черговий сезон IT Future – проекту, який покликаний розповісти підліткам про роботу в ІТ. Школярі з 15 шкіл відвідали з екскурсіями офіси львівських ІТ-компаній, поспілкувалися з девелоперами та менеджерами, побачили роботу компаній зсередини, мали змогу розвіяти всі стереотипи про «айтішників» та знайти відповіді на будь-які запитання.

Цього року проект IT Future змінив свій формат, і замість поїздок і лекцій в школах близько 300 учнів зі шкіл Львівської області завітали в офіси до SoftServe, Sombra, N-iX, PLVision, Intellias, InoXoft, EPAM, DataArt та Lohika. В ході екскурсій дітям розповідали про особливості роботи за різними технічними спеціальностями , вони дізнались, чим відрізняється робота Team Lead спеціаліста від Lead Architect і розпитали про те, де і чому вчитися, щоб потрапити в ІТ. З відповідями на ці питання також допомагали менеджери Львівського ІТ Кластеру, які презентували школярам нові навчальні програми у провідних львівських вишах.

Зокрема, учням розповіли про п’ять інноваційних програм, за якими навчаються у Національному університеті «Львівська політехніка»: