Представницю Університету обрано секретарем Науково-методичної комісії МОН з інформаційних технологій

ІКНІ Львівської політехніки
в аудиторії

4 червня 2019 року оновлений склад Науково-методичної комісії 7 з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій сектору вищої освіти науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України зібрався на перше засідання. На ньому обрали голів, заступників голів та секретарів комісії та її підкомісій.

Головою Науково-методичної комісії 7 обрано завідувача кафедри програмних засобів Запорізького національного технічного університету Сергія Субботіна. Секретарем комісії стала завідувач кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки Наталія Шаховська.

До сфери діяльності НМК 7 входять 3 галузі знань та 12 спеціальностей, з яких розроблятимуть і оновлюватимуть стандарти підготовки бакалаврів, магістрів та докторів філософії.

на засіданні Науково-методичної комісії на засіданні Науково-методичної комісії сфера діяльності НМК 7