Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Зустріч «Без обмежень»: в Університеті відбулася творча тусівка із фронтменом гурту Сергієм Танчинцем

15 травня 2018, 09:47
Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»

Куди-куди, а от на зустріч з улюбленими артистами студенти масово збігаються. Нещодавно Колегія та профком студентів і аспірантів разом із Львівським молодіжним клубом організували для молоді творчу тусівку із фронтменом гурту «Без обмежень» Сергієм Танчинцем.

Співака можна було запитувати про все, що цікавило і почути щиру відповідь. А особливим бонусом стало аж п’ять пісень під гітару, які співали всією величезною аудиторією.

Найперше, що цікавило студентів, так це те, що змінилося після виступу гурту на Х-факторі.

– Якщо у вас є амбіції і бажання стати музикантами, співаками, то обов’язково візьміть участь у якомусь талант-шоу. Наш гурт виступив на Х-факторі і це суттєво змінило все. Хоча рішення було досить непростим. Бо тоді гурт уже існував сімнадцять років та й ми вже досить не юні, але я не знайшов причин відмовитися. Переконаний, що рішення було правильне. Це стало для нас поштовхом. До того ми були нішевим колективом, який потрапляв лише до тих слухачів, які нас шукали. Після Х-фактору ми стали впізнавані на державному рівні. Випустили чудовий альбом «5 хвилин», з яким їздили туром Україною.

Що ж надихає на творчість?

– Надихає мене життя, певно, як і кожного. Те, що бачу: люди, які поруч із нами, події – це все на нас впливає. Більшість пісень, які я написав, – присвятив своїй дружині. Мені дав Бог можливість ті всі відчуття, переживання перекладати в рими і творити пісні. Вважаю це щастям. У моєму творчому житті були дуже тривалі паузи по два-три роки, коли нічого не писав. Тоді переживав відчуття абсолютного спустошення. Та потім усе повернулося і пісні пишемо далі.

Із чого почалося захоплення музикою?

– В одинадцятирічному віці я почув метра блюзу Гері Мура. Мені захотілося це зіграти. Звичайно, досі не зіграв, бо для цього треба бути дуже талановитим гітаристом. Та мене це наштовхнуло на думку, що є в світі музика і на день народження я випросив собі гітару. З того часу я всюди був з гітарою. Батьки завжди з розумінням ставилися, підтримували. Мама завжди перша чує наші пісні. Батьки – це ті люди, яким ми зобов’язані всім своїм життям. Тому спілкуйтеся з ними якомога більше.

Гурт «Без обмежень» часто їздить до українських воїнів з виступами.

– Вважаю, що кожен із нас на своєму місці має робити все, щоб допомогти своїй армії, яка ціною життя і здоров’я обстоює нашу незалежність. Ми їздимо не лише до військових, а й до цивільного населення. Звичайно, є багато гуртів, які ще більше мають змогу підтримувати наших солдатів. Та ми стараємося робити все, що в наших силах.

Життєве кредо Сергія Танчинця: людина в своєму житті може робити абсолютно все, що хоче, доки її дії не починають шкодити іншим людям, живим істотам, середовищу.

Звичайно, було багато ще різних запитань. І про поїздки за кордон, і про творчі плани, і про участь у фестивалях. Та найголовніше, що кожен отримав плакат гурту з автографом співака та зробив для себе селфі.