У Tech StartUp School Львівської політехніки планують створити лабораторію для побудови моделей ракет

13 лютого 2018, 15:44
Tech StartUp School Львівської політехніки

Науково-технічна лабораторія MakerSpace Lviv i Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» підготували сюрприз для шанувальників ракет і космічних польотів.

Вже з березня у стартап-школі Львівської політехніки стартує навчання з ракетобудування. Розпочнеться все із запуску ракет і майстер-класу, який проведе старший науковий співробітник Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Піпко. А далі запрацює космічна лабораторія для побудови моделей ракет, супутників тощо.

Ви бачили, як Ілон Маск запустив ракету своєї мрії? А хотіли б дізнатися, як створюють таких гігантів? Якщо Вам цікаво – приєднуйтеся! Проводимо набір на гурток ракетобудування, а також шукаємо менторів, які знають різні ракетні таємниці та чимало цікавого про космос.

2017/2018 навчальний рік
  Група   Семестр