Вступ 2019: рейтингові списки
 

У Львівській політехніці польські студенти-архітектори з Катовіце презентували виставку живопису та графіки

25 травня 2018, 10:15
Прес-служба Львівської політехніки

Днями Національний університет «Львівська політехніка» відвідала представницька делегація Вищої технічної школи у польському місті Катовіце. До її складу ввійшли 28 студентів. Цей візит є важливою складовою підписаної раніше угоди про співпрацю в освітньо-науковій сфері між українським та польським закладами вищої освіти.

За присутності працівників і студентів Інституту архітектури Львівської політехніки та членів польської делегації відкрито виставку студентських робіт «Архітектурний ансамбль в ландшафті: урбаністичному і культурному» в холі головного корпусу Університету.

Вернісаж вступним словом відкрила ініціатор цього заходу, доцент кафедри дизайну та основ архітектури Ореста Ремешило-Рибчинська, яка відзначила неабияку вправність авторів представлених робіт. Вони відтворили відомі історичні архітектурні ансамблі в низці міст галицького краю.

Гостей і присутніх тепло привітали проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Університету професор Олег Матвійків, заступник директора Інституту архітектури доцент Ярослав Ракочий.

Важливу тезу про необхідність розширення та поглиблення співпраці між Вищою технічною школою у Катовіцах та Львівською політехнікою висловила керівник польської делегації доктор архітектури Магладена Тункель.

У відкритті виставки взяла також участь керівник Центру міжнародної освіти Університету професор Наталія Гоц.

Наприкінці польським студентам вручили відповідні сертифікати про участь у проекті.