Представники Університету брали участь у першій Координаційній нараді за проектом «SmaLog» Erasmus+/КА2

17 січня 2018, 12:21
Центр міжнародної освіти Львівської політехніки

4–8 грудня 2017 року відбулась перша Координаційна нарада за міжнародним проектом «Master in Smart Transport and Logistics for Cities» (SmaLog). Проект реалізовують у рамках програми Erasmus+/КА2. Зустріч проходила на базі Università degli Studi di Roma «Tor Vergata», м. Рим, Італія.

Суть проекту полягає в тому, що впродовж трьох років п’ять українських та два грузинських виші спільно з європейськими навчальними закладами з Італії, Германії та Польщі розроблять і впровадять нову навчальну програму підготовки студентів. Вона охоплюватиме напрям розумного міського транспорту та логістики.

На першій робочій зустрічі були презентовані всі учасники проекту, відбулося знайомство з системами освіти кожної країни та визначено основні зони відповідальності для кожного вишу. Також створено робочі групи за проектом, затверджено Комітет з управління проектом, SmaLog website та логотип проекту.

Учасники проекту

 • Україна:
  1. Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова – суб-координатор проекту в Україні та Грузії
  2. Національний транспортний університет – основну діяльність за проектом реалізовує колектив кафедри «Транспортні системи та безпека дорожнього руху»
  3. Національний університет «Львівська політехніка»
  4. Житомирський державний технологічний університет
  5. Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України, м. Одеса
 • Грузія:
  1. Грузинський технічний університет, м. Тбілісі
  2. Батумська державна морська академія
 • Італія:
  1. Università degli Studi di Roma Tor Vergata – головний координатор проекту
  2. Università degli Studi di Roma «La Sapienza»
 • Німеччина:
  1. Hochschule Wismar, University of Applied Science: Technology, Business and Design
 • Польща:
  1. Silesian University of Technology

Національний університет «Львівська політехніка» на Координаційній нараді представляли доценти кафедри транспортних технологій Інституту інженерної механіки та транспорту Микола Жук і Володимир Ковалишин.