Працівники ІІМТ на запрошення представників Китаю відвідали концерт «Чарівний Шовковий шлях»

3 липня 2018, 13:05
ІІМТ Львівської політехніки

28 червня на запрошення представників Китаю в Україні директор Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» Олексій Ланець разом із працівниками ІІМТ відвідав концерт «Чарівний Шовковий шлях» у виконанні Театру пісні і танцю провінції Ганьсу.

Окрім того, у фойє Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької було експоновано фотовиставку «Різнобарвний Західний Китай» – близько 45 фотографій на теми природи, екології, повсякденного життя, традиційної культури Західного Китаю.

Заходи відбувалися в межах проекту «Знайомство з Китаєм 2018 – Культура Західного Китаю в Україні».

2017/2018 навчальний рік
  Група   Семестр