Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Політехніка долучилася до розвитку індустрії західного регіону України: Університет підписав тристоронню угоду

14 червня 2018, 16:14
Анастасія Мозгова, тижневик «Аудиторія»

6 червня Національний університет «Львівська політехніка», Асоціація підприємств промислової автоматизації України та Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації підписали тристоронню угоду про напрям розвитку індустрії 4.0 у західному регіоні.

Документ передбачає конкретні плани і заходи, які сторони зобов’язуються виконувати з метою сприяння індустріальному розвитку. Дійство відбулося у рамках Львівського індустріального дня, організованого в стінах Політехніки за участі представників влади, наукового середовища та бізнесу. Програма заходу формувалася із трьох частин: вітального слова від поважних гостей і підписання угоди та двох панельних обговорень, що стосувалися викликів та перспектив розвитку промисловості Львівщини й можливостей розвитку індустрії 4.0 у західному регіоні.

Серед особливих гостей на Дні були присутні: заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко, заступник міністра промисловості Республіки Білорусь Дмитро Корчак, перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, голова Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців Іван Ривак.

– Тема нашого круглого столу невипадкова: давно назріла необхідність активізувати діалог влади, бізнесу та освіти. Сучасна економіка ставить нам низку нових завдань і викликів, які ми сьогодні обговоримо, – розпочала захід проректор Наталія Чухрай.

За словами Юрія Бровченка, успішною є та країна, в якій розвиваються промисловість та ІТ-технології. Мовець згадав про нещодавно створений Національний комітет з промислового розвитку та його роль у цьому напрямі, а також назвав підтримку сільгоспвиробників одним із перших та найважливіших кроків для розвитку промисловості. Львівщину пан Бровченко іменував регіоном, де зібраний значний науково-технічний потенціал, що забезпечить області якісний розвиток. Ростислав Замлинський наголосив на важливості та актуальності діалогу влади, громади й науки, а білоруський гість, Дмитро Корчак, зробив акцент на істотності дальшого зміцнення і поглиблення коопераційних зв’язків між Україною та Білоруссю.

Також під час Львівського індустріального дня йшлося про реалізацію кластерної політики в побудові економіки регіону в межах ініціативи «Львівський освітньо-промисловий хаб», перспективи і передумови розвитку промислового комплексу, співпрацю університетів з виробничим сектором економіки, ефективність комунікації між владою й бізнесом та інше.