Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Львівська політехніка стала членом Всесвітньої асоціації франкофонії

3 квітня 2018, 12:03
Прес-служба Львівської політехніки

Про це стало відомо під час візиту до Університету Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Франції в Україні Ізабель Дюмон. Високу гостю тепло привітав ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало, який високо оцінив підтримку Францією зусиль України стати повноправним членом європейської сім’ї народів. Він також подякував мадам Дюмон за сприяння у вступі Університету до такої авторитетної міжнародної організації як Всесвітня асоціація франкофонії, до складу якої входять 845 університетів зі 120 країн світу. Відбулася зацікавлена дискусія щодо якісного зростання академічної мобільності між університетами України та Франції.

Після завершення перемовин ректор Юрій Бобало і директор Львівської міської організації «Альянс Франсез» Ніколя Фасіно підписали Угоду про співпрацю. Нею передбачено подальше поглиблення культурного, освітнього та наукового співробітництва, що склалося в останні роки між сторонами, які підписали цей важливий документ. У ньому, зокрема, йдеться про проведення для студентів Університету консультацій щодо навчання у вищих навчальних закладах Франції, стажування аспіратів та викладачів, презентацій стипендіальних програм уряду Франції.

Окремим рядком в угоді обумовлені питання вивчення у Львівській політехніці французької мови, історії та культури франкомовних країн. Сторони погодилися спільно попрацювати, аби суттєво здешевити для слухачів такі курси.

У зустрічі взяли також участь директор Французького інституту при посольстві Франції в Україні Анна Дюрюфле, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки професор Олег Матвійків та очільниця Центру міжнародної освіти Університету професор Наталія Гоц, яка доклала чимало зусиль, аби така продуктивна зустріч відбулася.
 

Світлини Йосипа Марухняка