Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Команда випускників Університету стала переможцем третього Чемпіонату України з гумору «Ліга сміху»

11 січня 2018, 14:50
За матеріалами «Радіо Максимум»

Львівська команда коміків «Загорецька Людмила Степанівна» у складі Віктора Розового, Святослава Антіпова та Дмитра миттєво підкорила українців нестандартним гумором та своїми фірмовими фразами. ЗЛС під наставництвом Юрія Горбунова стала однією з двох команд – переможниць третього Чемпіонату України з гумору «Ліга сміху».

Про «Загорецьку Людмилу Степанівну» багато хто дізнався завдяки «Лізі Сміху», однак Віктор Розовий та Святослав Антіпов далеко не новачки серед коміків. Свою команду хлопці заснували ще 2011 року. На той час вони були гравцями двох КВК-команд Національного університету «Львівська політехніка». Реальної Загорецької Людмили Степанівни не існує, тому назва, як і сам гумор львів’ян, небанальна.

Шлях до перемоги в «Лізі Сміху»

Свій шлях до «гумористичного дна» «Загорецька» починала з участі в різних західноукраїнських лігах КВК. Вперше команда гучно заявила про себе вже через рік після створення. Спочатку команда з Львівської політехніки стала переможцем другого сезону Студентської Ліги КВН Львова. Потім четвірка в складі Олександра Лопушанського, Віктора Розового, Святослава Антіпова та Андрія Лазарця дійшла до фіналу Львівської ліги КВК «Європа». Незважаючи на те, що команда посіла останнє місце у фіналі, «Загорецьку Людмилу Степанівну» назвали головним відкриттям сезону.

У перший сезон створення «Ліги сміху» львівська команда впевнено виграла рівненську Лігу, а в другому сезоні стала чемпіоном тернопільської. Третій сезон чемпіонату з гумору став для хлопців із ЗЛС тріумфальним, адже вони виграли головну Лігу.

Якими є учасники ЗЛС у житті?

Віктор Розовий та Святослав Антіпов кардинально відрізняються від своїх сценічних персонажів. Хлопці дуже стримані та спокійні. Віктор веде здоровий стиль життя та займається спортом. А от Святослав не так давно повернувся з армії: він служив у славнозвісній львівській 80-й бригаді.

Для обох коміків гумор залишається більше хобі, а не роботою. Віктор заробляє на життя проведенням корпоративів, весіль чи інших урочистих подій, а Святослав поки що в творчих пошуках. На додачу, «Загорецька» бере участь у шоу «Ігри приколів».