Дисертант Університету прочитає для львів’ян лекцію «Голокост у твоєму місті: хроніки львівського гетто»

За матеріалами сайту «Дивись.info»
лекція Юрія Скіри

1939 рік став початком кінця історії багатонаціональної громади Львова. Арешти, депортації та втечі з міста стали комуністичним вступом до трагедії німецької окупації 1941–1944 рр. З нагоди цього у Львові прочитають спеціальну лекцію.

– Нацистський режим для одних приніс надію на власну державність, для інших – сподівання на кращі умови існування, ніж у сталінській тоталітарній державі. Проте згодом всі народи Галичини зрозуміли пекельну згубу своїх ілюзій. Життю мешканців Львова в горнилі Голокосту буде присвячена лекція Юрія Скіри, дисертанта Національного університету «Львівська політехніка», дослідника порятунку євреїв духовенством та монашеством Греко-Католицької Церкви, – повідомляють організатори заходу.

Лекція відбудеться 7 лютого 2018 року в підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра та Павла (проспект Свободи, 16). Початок о 19:00.