Вступ 2019: рейтингові списки
 

Партнери кафедри інформаційних технологій видавничої справи

Корпорація  «Глобал Лоджік»

GlobalLogic, Inc.

Веб-сайт: http://globallogic.com.ua/

GlobalLogic – міжнародна аутсорсингова IT-компанія, заснована в 2000 р. Має 19 підрозділів у дев’ятьох країнах на трьох континентах. Український підрозділ компанії налічує більше 1800 співробітників у Києві, Львові, Миколаєві та Харкові.

Тісна співпраця з НУ ЛП розпочалась у жовтні 2011 року, коли компанія започаткувала проведення майстер класів в області ІТ для студентів університет. Основна тематика – це сучасні інформаційні технології та методи їх розробок, технологічні етапи та процеси розробки програмних систем, специфіка аналізу, проектування та тестування програмних рішень. Ці майстер класи проводяться один раз на тиждень протягом усього навчального року.

Лекторами виступають керівники підрозділів та провідні фахівці компанії. У додаток до майстер-класів компанія GlobalLogic у січні 2012 року оголосила про набір студентів на безкоштовні підготовчі курси з мов програмування C/C++ та у лютому 2012 року відкрила на базі Інституту комп’ютерних наук і інформаційних технологій спеціалізовану лабораторія для організації діяльності та тренінгів.

Щороку за результатами тренігів випускаются дві групи чисельністю 25 учасників. Кращі випускники підготовчих курсів приймаються на роботу у компанію.

Останній випуск відбувся взимку 2016 року.

Оновлено 1 рік 6 дн тому