ІІІ Міжнародна інтернет-конференція «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи»

інтернет-конференція

Організаційний комітет запрошує взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих учених «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи», яка відбудеться 23–24 квітня 2019 року в Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

До участі в конференції запрошують молодих учених віком до 35 років (принаймні один із авторів повинен відповідати цьому критерію), серед яких – викладачі навчальних закладів, наукові співробітники, аспіранти, докторанти тощо, а також фахівців у сфері економіки і управління, які працюють на підприємствах, в організаціях та установах, представників органів місцевого самоврядування та державних органів влади, що займаються розв’язанням проблем економічного розвитку, магістрів.

Секції конференції

1. Проблеми і перспективи економічного розвитку України в умовах євроінтеграції
  2. Вплив зовнішніх і внутрішніх чинників на економічний розвиток регіонів
  3. Комплексне забезпечення економічного розвитку підприємств
  4. Стратегічне управління інноваційним розвитком на макро- і мікрорівні
  5. Збалансований розвиток економіки України: соціально-правовий, екологічний та інші аспекти

Для участі в конференції необхідно до 12 квітня 2019 року заповнити реєстраційну заявку та надіслати необхідні документи на електронну адресу оргкомітету conf-rmv-inem@ukr.net, зазначивши в темі повідомлення «Тези: прізвище та ініціали учасника».