Вступ 2019: рейтингові списки

Асамблея «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція» з нагоди 70-ліття СФУЖО

З нагоди 70-ліття Світової Федерації Українських Жіночих Організацій 2–4 вересня 2019 року в місті Львові відбудеться Асамблея «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція».

Організатори заходу – Світова Федерація Українських Жіночих Організацій та Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Асамблея покликана зламати наявні досі стереотипи і представити Україні українську жінку діаспори як носія фахових знань, ділової та громадської активності, показати її сучасною, дієвою, професійною та успішною.

Участь у заході лише за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження від Організаційного комітету. Кількість учасників обмежена. Реєстрація триватиме до 15 червня 2019 року.

Реєстраційна форма