«Волонтерство як духовна потреба»: захід із вшанування волонтерів у Львівській політехніці

14 березня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться цікавий захід, присвячений покликанню людини творити добро, – «Волонтерство як духовна потреба». Його організовує і проводить Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки.

Місце проведення – ауд. 204 головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 14:00.

Менш ніж за місяць до найбільшого християнського свята – Великодня, під час Великого посту, коли особливо актуальною є тема милосердя і любові до ближнього, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою організовує зустріч, яка зруйнує стереотипи про розчарування та зневіру.

Говорячи про значення цього заходу, директор МІОК Львівської політехніки Ірина Ключковська наголошує: «Треба себе запитати: «А чи я зробив стільки добра, скільки я міг зробити?». «Ціль свободи є робити добро», – вчив нас Блаженніший Любомир Гузар. «Творіть добро!» – закликає Блаженніший Святослав – глава Української греко-католицької церкви.

На щастя, в Україні та поза її межами маємо тисячі й тисячі людей, які відчувають духовну потребу допомагати, підтримувати, жертвувати. Ними багатий український світ. Усюди, де є українець, є добра воля творити добро для ближнього, про яке говорять наші патріархи. Одним із таких подвижників є Анна Хранюк – українка за походженням, відома громадська діячка, яка тривалий час викладала українську мову в Познанському університеті (Польща), а зараз активно займається волонтерською діяльністю, підтримуючи сім’ї героїв Небесної Сотні, учасників АТО, постраждалих у війні з Росією.

Волонтерство стало справою честі й духовною потребою не лише для Анни, але й для тисяч людей, про що розповідатимуть учасники зустрічі – громадські діячі, волонтери, представники церкви з України та з-за кордону. До присутніх, зокрема, звернеться авторка поезії «Мамо, не плач» Оксана Максимишин-Корабель із Португалії.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (+380) 258-01-51 чи на e-mail press@miok.lviv.ua.