Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Старт My Growth Club – спільного проекту Tech StartUp School і «Території Ініціативної Молоді»

My Growth Club (MGClub) – програма безкоштовного навчання для учнів 8–9 класів, клуб інтелектуального розвитку майбутнього винахідника за програмою «ПроІТ». Це соціально-культурний проект Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» та громадської організації «Територія Ініціативної Молоді» у галузі освіти, який буде реалізовано за фінансової підтримки Управління освіти Львівської міської ради.

Метою проекту є надання якісних освітніх послуг, що передбачають розкриття особистого потенціалу та вмінь підлітка, адаптацію його до умов сучасного суспільства – інтелектуального розвитку, критичного мислення, самоідентифікації, трендовості інноваційно-технологічних розробок та їхнього критичного осмислення, – для формування свідомості новатора та розробника, з урахування екоспрямованості та суспільної відповідальності.

ПроІТ – цикл лекцій, воркшопів та майстер-класів, який охоплює сферу ІТ загалом і має на меті розкрити підліткам напрями роботи, особливості організації процесів і дати можливість відчути себе в професії. Все це дає змогу усвідомити власні інтереси, зрозуміти власні слабкі та сильні сторони і визначити особистий напрям розвитку в сфері ІТ.

Проект стартує 4 квітня 2018 року о 16:30 у Tech StartUp School Львівської політехніки (вул. Колесси, 2). Тривалість навчання – два з половиною місяці.

Докладніше про навчання у My Growth Club

Реєстрація учасників