Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Перша науково-практична конференція «Психологія національної безпеки та благополуччя особистості»

Кафедра теоретичної та практичної психології Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Першої науково-практичної конференції «Психологія національної безпеки та благополуччя особистості», яка відбудеться 26–27 квітня 2018 року в місті Львові.

Мета конференції – розкрити та обґрунтувати різні аспекти психології національної безпеки, а також благополуччя особистості.

Тематичні напрями роботи конференції

  1. Теоретико-методологічні основи психології національної безпеки. Руйнівна психологія та психологія корупції в контексті національної безпеки.
  2. Психологічна безпека особистості в суспільстві: соціальне, духовне, публічне та психічне здоров’я, екологічно-психологічна безпека, подолання професійного вигорання, життєвих криз, відновлення внутрішнього ресурсу та гармонії.
  3. Психологічна безпека держави: економічно-психологічна, політико-психологічна, військово-психологічна, релігійно-психологічна та етнічно-психологічна.
  4. Психологічна безпека суспільства: соціально-психологічна, духовно-психологічна, морально-психологічна, інформаційно-психологічна та організаційно-психологічна.
  5. Психологія життєвого успіху, подолання криз та ефективного функціонування в соціальному просторі й часі.

Місце проведення заходу – кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки (вул. Князя Романа, 1/3, навчальний корпус № 19). Робоча мова конференції – українська.

Для участі необхідно до 30 березня 2018 року надіслати заявку, а до 5 квітня – тези доповіді на електронну скриньку Olha.Y.Rak@lpnu.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції458.54 KB