Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Конкурс «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки»

Відповідно до Наказу ректора Львівської політехніки 26–28 жовтня 2018 року в Університеті буде проведено Конкурс «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки». Метою змагань є виявлення, відбір та підтримка обдарованої молоді, розвиток і реалізація її творчих здібностей, підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців.

Участь у Конкурсі можуть брати команди, що представляють вищі навчальні заклади України незалежно від форм власності та підпорядкування, до складу яких входять студенти, аспіранти і докторанти. Учасниками Конкурсу можуть також бути команди студентів вищих навчальних закладів інших країн та команди аматорів робототехніки.

Змагання будуть проведені в холі Студентської бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» за адресою вул. Митрополита Андрея, 3. Контактна особа – доцент кафедри фотоніки Василь Татарин.

У рамках заходу відбудеться практичний семінар щодо розвитку в Україні змагань з робототехніки та обмін досвідом їхнього проведення.

Реєстрація на конкурс

Офіційні документи та інші матеріали щодо Конкурсу розміщено на сайті «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки» у межах Порталу Львівської політехніки.