Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Конкурс художнього читання Шевченківських поезій «У вінок Кобзареві» для студентів, аспірантів і викладачів

Колегія та профком студентів і аспірантів, товариство «Просвіта», Народний дім «Просвіта», товариство «Молода просвіта» Львівської політехніки запрошують взяти участь у конкурсі художнього читання Шевченківських поезій «У вінок Кобзареві», який відбудеться 15 березня 2018 року в приміщенні клубу-кафе «Політехнік» (ІІІ поверх Студентського комбінату харчування). Початок о 16 годині.

Заявки на участь необхідно до 12 березня включно надіслати на електронну адресу students.profcom@lpnu.ua або подати в ауд. 235 головного корпусу Університету (приміщення Колегії та профкому студентів і аспірантів Львівської політехніки).

Тривалість виступу не повинна перевищувати 5 хвилин.

Конкурс є відкритим для глядачів.

За докладнішою інформацією звертатись у Колегію та профком студентів і аспірантів.

Приєднані файлиРозмір
Афіша809.76 KB