IV Міжнародна студентська конференція «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки»

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту запрошує до участі у IV Міжнародній студентській науковій конференції «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки», яка відбуватиметься 18–19 жовтня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Напрями роботи конференції

1. Актуальні проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку і шляхи їх вирішення.
  2. Проблеми та перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні.
  3. Проблеми розвитку економічного аналізу та його застосування у прийнятті управлінських рішень на практиці.
  4. Шляхи реформування внутрішнього та зовнішнього контролю у контексті подолання економічних проблем підприємств.
  5. Проблеми та перспективи використання інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі та аудиті.

Місце проведення заходу – м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 5, ІV навчальний корпус Львівської політехніки, аудиторія 406.

2017/2018 навчальний рік
  Група   Семестр