Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

День відкритих дверей бакалаврської програми «Робототехніка» у Львівській політехніці

14 квітня 2018 року в ауд. 124 головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться День відкритих дверей бакалаврської програми «Робототехніка» (Robotics). Початок об 11:00.

Робототехніка – наука, що опікується проектуванням, розробкою, будуванням, експлуатацією та використанням роботів. За словами розробників програми, сьогодні на ринку праці є великий попит на спеціалістів з робототехніки як в Україні, так і у всьому світі.

Робототехніка – перспективний та революційний напрям ІТ-освіти. В суботу, 14 квітня, розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, новітні курси і предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях.

У програмі Дня відкритих дверей:

  • ознайомлення з Robotics@NULP; виступатимуть розробники програми, викладачі Львівської політехніки та працівники ІТ-галузі,
  • «Як стати студентом програми «Робототехніка», або особливості вступної кампанії та умов прийому до ВНЗ у 2018 році»,
  • презентації від ІТ-спеціалістів та демонстрація робототехніки.

Розпочати навчання на новій спеціальності можна буде з вересня 2018 року на кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки.

Реєстрація