Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

День відкритих дверей бакалаврської програми «Business Analytics & Data Science» у Львівській політехніці

12 квітня 2018 року в ауд. 218 І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Карпінського, 2/4) відбудеться День відкритих дверей бакалаврської програми «Business Analytics & Data Science», яка розроблена спільно кафедрою інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій та Львівським ІТ кластером у межах спеціальності 124 «Системний аналіз». Початок об 11:00.

Наука про дані (Data Science) – галузь знань про наукові методи, процеси і системи, які стосуються добування знань із даних у різних формах. Наука про дані суттєво впливає на економіку, бізнес та фінанси. З погляду бізнесу, наука про дані є невід’ємною частиною аналізу діяльності конкурентів. За словами розробників програми, сьогодні на ринку праці є великий попит на спеціалістів з бізнес-аналізу та аналітики даних як в Україні, так і у всьому світі.

В четвер, 12 квітня, розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, новітні курси і предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях.

У програмі Дня відкритих дверей:

  • ознайомлення з BA&DS@NULP; виступатимуть розробники програми, викладачі Львівської політехніки та працівники ІТ-галузі,
  • «Як стати студентом програми «Business Analytics & Data Science», або особливості вступної кампанії та умов прийому до ВНЗ у 2018 році»,
  • презентації від ІТ-спеціалістів.

Розпочати навчання на новій спеціальності можна буде з вересня 2018 року на кафедрі інформаційних систем та мереж Львівської політехніки.

Реєстрація