Вступ 2018: рейтингові списки

Привітання ректора Львівської політехніки із Днем захисника України

13 Oct 2017, 10:22
Ректор Львівської політехніки

Шановне товариство львівських політехніків!

Насамперед хочу тепло привітати Вас із величним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яке ми водночас відзначаємо і як День захисника України!

У літописі ратних подвигів українського народу було безліч битв, подій і дат, гідних стати святом. Проте ще з козацьких часів саме свято Покрови обране нашим народом як день мужніх лицарів – українських козаків. Це – не просто державне свято, це – справді всенародне вшанування наших нескорених та відважних захисників.

Особливого звучання й драматизму набуває це свято зараз, коли ми зі зброєю в руках відстоюємо на Донбасі незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України. Всі, як один, українці стали захист своєї Батьківщини – і військовики, і добровольці, і волонтери та медики, дорослі та діти.

На поклик серця долучилися до цієї шляхетної патріотичної справи й наші студенти і викладачі. Чимало їх беруть безпосередню участь у військових діях, а ще більше долучаються до волонтерської діяльності, збирання коштів на потреби війська.

Так склалося історично, що наша Альма-матер Львівська політехніка впродовж усієї славної 200-літньої історії завжди відзначалася активною громадянською позицією та палким патріотизмом своїх вихованців. Три роки тому колектив Університету одностайно ухвалив рішення щомісяця перераховувати у фонд допомоги нашим військовикам 5 відсотків суми зарплати кожного працівника. В результаті вдалося зібрати багатомільйонну суму грошей, за які закуплено потрібне для фронту військове спорядження. Гадаю, це стане суттєвим внеском у забезпечення обороноздатності нашої держави.

Сьогодні ми із болем у серці вшановуємо пам’ять всіх нескорених українців – захисників Вітчизни, які поклали свої голови на вівтар нашої перемоги. Боротьба за незалежність України триває!

Збережімо і примножимо славу наших мужніх героїв! І нехай для всіх нас назавжди закарбуються в пам’яті та серці слова присяги українських патріотів: «Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна – понад усе!».

Слава Україні!

Слава її героям-захисникам!
 

Ректор Національного університету
«Львівська політехніка»
Юрій Бобало