Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Про відділ

Львівська політехніка розпочала активну діяльність щодо налагодження та розвитку міжнародних зв’язків із закордонними університетами ще у 1991 р. З того часу і по сьогодні участь в міжнародних проектах та програмах є пріоритетним напрямком розвитку міжнародного співробітництва Львівської політехніки. На сьогодні одним із ключових підрозділів, що займається розвитком міжнародного співробітництва є Центр міжнародної освіти Львівської політехніки.

Львівська політехніка є гордою такими її досягненнями у сфері інтернаціоналізації та міжнародної співпраці:

  • активним співробітництвом із викладачами та співробітниками іноземних ВНЗ: щороку понад 300 працівників Політехніки мандрують за кордон для участі у різноманітних наукових конференціях та семінарах, для виконання спільних міжнародних проектів, у межах культурного та спортивного обміну та для проходження стажувань. Натомість понад 400 представників закордонних ВНЗ відвідують наш університет з тією ж метою;
  • наявністю численних угод про співпрацю з провідними університетами Європи, Азії та Америки;
  • активною участю Львівської політехніки у міжнародних університетських та студентських асоціаціях: Європейській асоціації університетів, Асоціації університетів Карпатського регіону, Альянсі університетів за демократію, Міжнародній асоціації обміну студентами для освоєння технічного досвіду та інших;
  • розвитком міжнародного студентського співробітництва: за сприянням адміністрації університету встановлені дво- та багатосторонні навчальні, культурні та спортивні зв′язки між органами студентського самоврядування Львівської політехніки та такими ж організаціями Польщі, Німеччини, Франції та інших країн.

Інтернаціоналізацією міжнародної освітньої діяльності університету займається центр міжнародної освіти, який був створений на базі відділу міжнародних зв’язків в 2016 році.

Основними функціями центру міжнародної освіти є:

  • підготовка, моніторинг та організація виконання міжнародних угод, організація відряджень за кордон працівників та студентів, прийом іноземних делегацій.
  • активізація міжнародних програми обміну.
  • підготовка проектних пропозицій та управління міжнародними проектами.
  • співпраця із координаторами ЄКТС інститутів та кафедр, допомога в організації програм подвійних дипломів, допомога в організації проведення англомовних програм та мовної підготовки.

Центр міжнародної освіти діє відповідно до свого положення.

Оновлено 1 рік 4 міс тому