Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

ERASMUS + Key Action 1

В рамках програми Еразмус+ «Навчальна мобільність» надаються можливості отримання стипендій на навчальну мобільність для студентів, викладачів, науковців, випускників та інших осіб.

Стипендії надаються для навчання, стажування, викладання, підвищення кваліфікації тощо.

Стипендії бувають короткострокові за обміном (кредитна мобільність) і на повний цикл навчання (ступенева мобільність) студентів та стипендії для працівників вищих навчальних закладів.

Кредитна (короткострокова) мобільність: мобільність на навчання на окремих курсах (накопичуючи кредити) в ВНЗ країни-члена програми на період від мінімально 3 місяців до максимально 12 місяців. Для стажування/практики — від 2 до 12 місяців. Для викладання від 1 тижня до 2 місяців.

Ступенева мобільність: мобільність на навчання за повним курсом навчальної програми, для отримання диплому магістра/ PhD (спільного, подвійного, багатостороннього) у ВНЗ країни-члена програми.

PIC Національного університету «Львівська політехніка» №998579305

Детальніша інформація про програму Erasmus+Key Action 1 та рекомендації щодо подачі заявок українською та англійською мовами містяться у приєднаних файлах (.pdf).

Приклад заповнення договору за програмою Erasmus+Key Action 1 із реквізитами Національного університету "Львівська політехніка" міститься у приєднаному файлі (.doc).

Дедлайн для подачі проектів 02 лютого 2017 року

 

Оновлено 6 міс 1 тижд тому