Напрям: Метрологія та інформацйійно-вимірювальна техніка
Мета: Надати інформацію щодо наукових, технічних, організаційних та правових основ забезпечення єдності вимірювань та випробувань, технічного регулювання та їх особливостей щодо медичної сфери.
Короткий опис курсу та його структура:
Відповідно до вимог стандартів ISО\IEC, EN. ДСТУ та законодавчої бази України навчальна програма розроблена за такими напрямами: основи метрології, стандартизації та оцінки відповідності; організація системи державної метрологічної служби, забезпечення єдності вимірювань; процедури акредитації; вимоги до методів випробувань і калібрувань та їх валідація; вимоги до метрологічного забезпечення випробувань і калібрувань; особливості роботи метролога в умовах військового стану.
Група слухачів: 24 особи
Загальний обсяг: 17 год.
Зокрема: аудиторні заняття - 15 год; практичні заняття - 1 год
Форма проведення: дистанційна
Період та тривалість навчання: з 17.11.2022 до 18.11.2022
Форма контролю: залік
Перелік компетентностей, які вдосконалюватимуться/ набуватимуться:
кваліфіковано застосувати нормативно-технічні документи; правильно сформулювати і поставити експеримент, виконувати експериментальні дослідження та опрацювання результатів вимірювань з врахуванням специфіки медичного обладнання; здійснювати аналіз результатів та робити відповідні висновки щодо проведення досліджень у вимірювальній лабораторії.
Категорія слухачів курсу: інженери – метрологи
Документ, що видається після закінчення курсів: свідоцтво
Опис результатів навчальної діяльності:
основні поняття метрології, правила передачі розмірів одиниць фізичних величин від еталонів до робочих засобів вимірювання; методи калібрування та повірки засобів вимірювання; основні засади технічного регулювання, терміни та визначення, що використовуються у сфері метрології; практичні навички зі створення та всебічного забезпечення їх сталого функціонування.